Kurumsal

www.istanbulmatbaasi.com kimdir?

www.istanbulmatbaasi.com, uzun yıllara Grafik Tasarım deneyimiyle matbaacılık hizmeti sunarken, kullanıcı kolaylıkları ve müşteri
memnuniyetini de ayrıcalıklı olarak yerine getirmiş, %100 kalite - %100 iade garantisi veren ilk "Anlaşmalı Matbaa Firması "istanbulmatbaasi.com" dur..


Firmamız Hakkında;

1989 M.S.Ü. Grafik MEzunu Fevzi Gülergün´ün sektörel bilgi ve deneyimi ile kurulan firmamız; Güvene ihtiyaç duyulan hizmete dayalı  Anlaşmalı Matbaacılık Sektörüne indirgemiş, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Misyonumuz;
"istanbulmatbaasi.com" müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, internet tabanlı online tasarım, matbaacılık ve tanıtım hizmetlerini  sunmak için kurulmuştur.

"istanbulmatbaasi.com" güvenli site altyapısı, matbaacılık hizmetlerine getirdiği kolay alış veriş sistemi, garanti ve iade koşullarına gösterdiği özenle, üretim kalitesinden ödün vermeksizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet
vereceğini ve müşteri haklarını koruyacağına taahhüt ederken, uzun yıllar hizmetinizde olmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz:
Teknolojik sektör yapılanmasını, deneyimli grafikerler, halkla ilişkiler Yasal mecralarda hizmet veren çözüm ortakları ile, en son teknolojik donanımları ile hizmet veren istanbulmatbaasi.com´un vizyonu; müşterilerine güvenilir, üstün kaliteli, artı değerleri olan hizmetler vermektir.

Saygılarımızla

"istanbulmatbaasi.com"
 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız